niedziela, 21 lipca 2013

Madame Butterfly :) odsłona III

A oto kolejna odsłona haftu, tym razem już widać że to będzie dziewczyna z motylami we włosach. Padła prawidłowa odpowiedź w moim mini konkursie, mogę więc zdradzić iż jest to wzór Madame Butterfly. Wersji turkusowej "Madame Butterfly nie udało mi się niestety znaleźć w internecie. Dla ciekawskich dodam, że istnieją jeszcze podobne wzory np. Madame: Zimowa, Wiosenna, Jesienna, z makami i z nutkami. Wszystkie możecie zobaczyć na blogu sal-madame, gdzie obejrzeć można różne wersje kolorystyczne powyższych wzorów. Mam nadzieje, że zachęciłam do poszukiwań dla siebie pomysłu na haft. Wzór jest nie wymaga jak widać wielu kolorów i można samemu wymyślić swoją  wersje Madame. 

Przy okazji przeglądania grafiki w internecie znalazłam wręcz bajkowe zdjęcia kobiety z motylami, czyż nie są cudne? Ostatnio coraz bardziej mi się podobają takie klimaty, więc może następny z haft będzie np. z elfem. Widziałam już piękne elfie hafciki u blogowych koleżanek, na razie podziwiam i zazdroszczę.

Mam nadzieje że haft uda mi się zrealizować na początku sierpnia. W planach jest już kolejna troba z haftem do zrobienia. Czekam tylko aż moja siostra wybierze jaki wzrór chciałby mieć na swojej torbię. Na razie staram się pogodzić wszystkie obowiazki, czyli naukę angielskiego, moje hobby, atrkcje przeróżne dla syna oraz codzienne czyności domowe. Pozdrawiam Was i życzę lekkiego i przyjemnego tygodnia :).
Zdjęcia zaczerpnięte z internetu.
Moja odpowiedź na komentarze z poprzedniego posta:

HannaLovePretty// Bardzo się cieszę, że blog się podoba, miło mi cię u mnie gościć :) Pozdrawiam

justar55//Brawo juster55 to jest właśnie ten wzór. Konkurs więc został roztrzygnięty. Skontaktuje się z tobą w sprawie nagrody. Bardzo się cieszę że tak szybko odgadłaś po tak niewielkim fragmencie, gratuluje i pozdrawiam.:)

sylwia:)// Mam nadzieje że wzór mi się uda i też nie mogę się doczekać kiedy skończę pracę. Na razie staram się codziennie po trochu nad nim pracować. Pozdrawiam i też życzę miłego dnia :)

5 komentarzy:

 1. Widziałam już ten obrazek co wyszywasz jest naprawdę piękny :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie Ci wychodzi, wytrwałości w hafcie, bo warto : ) : ) : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Nominowałam Cię do LBA.
  Więcej informacji u mnie: http://natalihelfire1.blogspot.com/2013/07/liebster-blog-award.html
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałam cię do LBA więcej informacji u mnie: http://bellahelfire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam cię do mojej zabawy http://bellahelfire.blogspot.com/2013/07/lipcowa-zabawa-podaj-dalej.html
  oraz na mojego bloga literackiego www.mojaliterackapasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń