sobota, 8 czerwca 2013

kolczyki "Rafa Koralowa"
Tym razem inspiracją do tworzenia było Wyzwanie Szuflady "Podwodny świat". Na wyzwanie powstały kolczyki o nazwie "Rafa koralowa". Kolczyki były wzorowane na schemacie z naszyjnika "Koralowca". Dodałam dla smaczku jeszcze do koralików muszelki, pastylki z masy perłowej i krążki turkusowe. W ten sposób chciałam podkreślić bogactwo rafy koralowej. Mam nadzieje, że każdy kto spojży na kolczyki, nie będzie miał wątpliwości co przestawiają. Osobiście miałam już dwa akwaria i zawsze fascynowały mnie podwodne stworzenia. Pamiętam jak jako mała dziewczynka nie mogłam oderwać wzroku jak rodziły się w moim akwarium nowe rybki. Uwielbiałam też projektować moje akwarium i ciągle coś w nim zmieniałam. Dziś mogę tylko pomażyć wakacjach na jakiejś rajskiej wysepce, gdzie na żywo można by było objeżeć rafę koralową na żywo. Marzyć jednak warto, bo czasami marzenia się spełniają :) 


Zdjęcia wykorzystane z internetu.

Moja odpowiedź na komentarze z poprzedniego posta:

Vivien W/ Bardzo dziękuje :) mam nadzieje że to nie ostatnie moje wyróżnienie.

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny, za komentarze z góry dziękuje


4 komentarze:

 1. Przepiękne, kolorowe kolczyki. Bardzo inspirujące. Trzymam kciuki, wierzę że masz naprawdę duże szanse by wygrać, bo kolczyki olśniewające :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne, bardzo pomysłowe i niebanalne - pierwszy raz widzę kolczyki z rafy koralowej :) dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się te Twoje kolczyki podobają! Sero! Są tak nietypowe a jednocześnie tak doskonale oddają rafę koralową! Nie sposób nie odgadnąć co sugerują, Brawo ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to na pewno nie jest wyrwany kawałek rafy? :D Bardzo ładne! ;)
  Pozdrawiam! :)

  http://asymmetrical-art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń