piątek, 22 czerwca 2012

Letnia biżuteriaLetnia bransoletka z muszelką.

Oto widzicie moje pierwsze próby makramy, u mnie jest to raczej makrama rozciągnięta, gdyż okazało się że mam za mało sznurka i żeby założyć na rękę musiałam zrochę poluźnić bransoletkę. Tu w bransoletce chciałam umieścić wszystko co jest związane z letnimi wakacjami nad morzem, więc jest tu muszelka, rozgwiazga, kamienie podobne do burszynu. Wiem już żeby nie kupować lakierowanego sznurka, jest ładny, ale supły mi się nie trzymają, no ale człowiek uczy się na błędach.

Pokażę wam jeszcze jak wzbogaciłam mój Egzotyczny Wisor, do którego też uplotłam sznurek. Tutaj też z konieczności rozciągnełam makramę, dzięki temu sznurek zyskał na długości i ma teraz 90 cm w obwodzie. Jak wam się podoba ta wersja?


Inforamację odnośnie Candy, termin przedłużony do 15 lipca.

Uwaga zmianiam zasady Candy, żeby były szanse dla was na drugą nagrodę przedłużam termin zgłaszania udziału do 15 lipca, po tym terminie zrobie losowanie. Kolejna zmiana polega na tym, że rozlosuje drugą nagrodę ( przypomnę schemat graficzny i biżuterię do wyboru) gdy będzie minimum 50 obserwatorów bloga. Moja tylko pośba, nie zapominajcie wklejać baneru. Trzymam kciuki, żebym mogła rozlosować więcej niż jedną nagrodę.  :) 

2 komentarze:

  1. dostałam dzisiaj przesyłkę od Ciebie w ramach zabawy podaj dalej, dziękuje bardzo:) szczególnie te kolczyki są boskie:)
    p.s. jeśli to nie problem to usuń proszę weryfikację obrazkową

    OdpowiedzUsuń