niedziela, 20 czerwca 2010

Najnowsze prace z czerwca 2010r.

Kolczyki zrobione dla mojej chrześnicy, po raz pierwszy odważyłam się zrobić przeplatankę z drutu srebrnego. Wyszła całkiem całkiem i już mam zamówienie od koleżanki na kolejne kolczyki w tym stylu. Zrobiona z marmuru w srebrze, jedynie zawieszka jest posrebrzana.
Ta bransoletka została nie zaplanowana, ponieważ miałam trochę materiałów z bransoletki poniżej,gratisy z Qunsztu, a także wykorzystałam koraliki z kolczyków których w ogóle nie nosiłam i tak ona powstała. Została podarowana mojej chrześnicy i był to myślę bardzo trafiony prezent.
Bransoletka powyżej zrobiłam też dla siebie. Wcześniej widziałam bransoletkę w której podobało mi się te zestawienie kolorystyczne i zrobiłam taką w podobnej kolorystyce. Została zrobiona ze starego złota i marmuru różowego i fioletowego. Bardzo ją lubię nosić, ale sama nie mogę jej zapiąć, to jej jedyna wada.

Mój fioletowy naszyjnik. Mam sporo rzeczy w tym kolorze dlatego go zrobiłam. Jest bardzo prosty, a jednocześnie elegancki i oto mi chodziło. Zrobiony z perełek szklanych oraz szklanych koralików na lince jubilerskiej.

 A oto jedne z moich ulubionych kolczyków. Zrobione są z oka tygrysa i elementów posrebrzanych i srebrnych. Choć nie są duże to zawieszka daje bardzo fajny efekt.

1 komentarz: