niedziela, 11 sierpnia 2013

Lampion ze słoika oraz świeczniki z muszelek


Bardzo lubię szukać nowych inspiracji na Waszych blogach. Czasem wiec nabieram ochoty pomysł jakiś wypróbować lub zrobić coś podobnego według swojego pomysłu. Tym razem zainspirowałam mnie DIY na blogu Ani => lampion ze słoika. Chciałam jednak zrobić lampion który mogłabym powiesić na haku za oknem. Do zrobienia lampionu wykorzystałam duży słoik po kawie, mały słoiczek po wypalonym świeczniku, muszle duże, muszle małe, kolorowe koraliki, białe kamyczki, sznurek oraz białą nitkę. Aby mieć pewność, że wosk się nie rozleje w dużym słoiku zrobiłam wstawkę z małego słoiczka. Gdy więc się wypali świeczka można ją bez problemu wymienić. Dodatkowo przy robieniu lampionu wpadłam na pomysł wykorzystać muszle jako podstawki do świeczek. Na parapecie więc postawie świeczki w muszelkach, a lampion zawieszę w oknie. Jak tylko zrobię zdjęcie wieczorem to pokaże Wam jak będzie wyglądać to w nocnej aurze. Taki lampion można w powodzeniem każdy zrobić według swojego pomysłu. Na tym kończę i zachęcam do eksperymentowania i kreatywnego wykorzystywania np. zużytych słoików.


Obiecane nocne zdjęcia.


 Moja odpowiedź na komentarze z poprzedniego posta.


Sylwia// Dziękuję za gratulacje i mam nadzieje że będziesz szczęśliwa w otrzymanej paczuszki :)
Joanna// Masz racje, Elżbieta cuda haftuje, polecam przejrzeć jej blog, naprawdę warto.
Róż// Bardzo dziękujemy, odpisuje w imieniu swoim i siostry :) Zdjęcia mi też bardzo się podobają myślę już o oprawieniu jednego w ramkę.
Promyk// Mi ten wzór Promyczku coraz bardziej się podoba, myślę, że w tym tygodniu uda mi się go dokończyć. A wygrana jak widzisz cudna.
Mickey// Bardzo dziękuje za komplement. Pozdrawiam :)

Każdy komentarz jest dla mnie bardzo cenny, za komentarze z góry dziękuje.

3 komentarze:

  1. Piękne dekoracje, pozdrawiam. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lampionik wyszedł Ci genialnie : )
    Świeczuszki na muszelkach też urocze : )
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń