środa, 2 stycznia 2013

Małe podsumowanie i biżuteria :)

Zaczął się już nowy 2013r, więc w dużym skrócie chciałam podsumować, co działo się na moim blogu w roku 2012. W tym roku powstału 73 posty, zostało przez Was napisane pod postami 232 komentarzy, za co bardzo dziękuje. Dostał mój blog 2 wyróżnienia, a moja broszka "Cukierkowa agrafka" otrzymała drugą nagrodę w konkursie fotograficznym "Rękodzieło z agrafką" i to jest chyba największy mój mały sukces. Choć brałam udzieł też w licznych wyzwaniach nie udało mi się niczego wygrać, konkurencja jest w takich konkursach duża, więc może w tym roku się uda, będę próbować dalej. Dla Was w zeszłym roku organizowałam dwa razy Candy, przy okazji przypomne, że drugie Candy nadal trwa i można się zgłaszać do 20 stycznia. Mam nadzieje, że ten rok będzie lepszy i tego Wam też z całego serca życzę. A teraz zaczynamy nowy rok od biżuteryjnych nowości.

Przedstawiam Mix 4 bransoletek z ważką. Wykorzystałam tutaj  perełki szklane w kolorze śliwkowy, rurki w srebrnym kolorze, srebrne Koraliki Fire Polish i różowe koraliki Toho 8/0. Dodatkowo do zawieszki z ważką doczepiłam, kryształek Swarowskiego bicone 6mm, perełkę 6mm i srebny kwadracik, więc można powiedzieć, że ten Mix jest zrobiony na bogato, gdyż wykorzystałam same najlepsze materiały, które miałam.
Życzę miłego 2013r. i pozdrawiam :)
Mix 4 bransoletek z ważką


3 komentarze:

 1. Świetna bransoletka, fajnie dobrane kolory :-) Życzę aby ten rok był lepszy od poprzedniego.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie dziękuję Ci za miłe słowa i udział w candy. Przesyłam Ci najlepsze życzenia noworoczne - aby nie brakowało pomysłów i czasu na ich realizację!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń