środa, 23 października 2013

U mnie jesień jest jarzębinowa.

Naszyjnik z jarzębinąJuż jakiś czas temu powstał do bransoletki naszyjnik z porcelanowych korali oplecionymi małymi koralikami. Naszyjnik z jarzębiną jest zrobiony również z karneolu oraz koralu. Jak prześledzicie moje ostatnie poczynania powstała, to zobaczyć można biżuteryjną serię z jarzębiną, gdyż oprócz naszyjnika i bransoletki zrobiłam też wisior z różą otuloną jarzębiną. Tak więc tej jesieni u mnie wszystko jarzębinowe. Rok temu o tej porze głównym motywem były liście i  żołędzie, kto ciekawy zapraszam do przejrzenia archiwum bloga :P

Doszła ostatnio nagroda dla mnie i dla mojego synka, którą wygraliśmy w Klubie Twórczych Mam. Synek bardzo się ucieszył ze skrzyneczki, pięknie zrobionej w decoupage. Ja dostałam fajne kolczyki. Byłe też oczywiście słodkości i przydasie. Po słodkościach jak przyszłam do domu to już śladu nie było, a przydasie oddała dla synka. Bardzo dziękuje Tynce za włożony trud w przygotowanie paczki. Was zachęcam do udziału w wyzwaniach w KTM.

Widzę że przybyło trochę nowych obserwatorów oraz też komentatorów. Bardzo się cieszę i witam wszystkie nowe twarze. Wszystkich pozostałych też pozdrawiam :) życzę miłego tygodnia.

2 komentarze:

  1. Witaj Joasiu tak się tajemniczo zjawiłaś ale cię odnalazłam ja zapraszam cię do częstego odwiedzania a teraz pobuszuję u ciebie pozdrawiam cieplutko Maria a sory bo widzę że jest za czym buszować u ciebie:):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje Mario za odwiedziny u ciebie na blogu też można znaleźć ciekawe twory, widzę że na komentarze na ciebie zawsze można liczyć, bardzo jest to miłe - gorąco pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń