piątek, 4 października 2013

Miodowe kolczyki oraz niespodzianka.
Tak kochani teraz już czuję że nadeszła jesień. Złapałam porządne przeziębienie, więc siedzę pod kołdrą i działam na laptopie z dużym zapasem chusteczek przy sobie.( A psik :) Cały czas jak kończę jeden haft to już mam pomysł na kolejny, więc coś tam na raty powstaje. Dla odstresowania czasem też powstaje biżuteria. Powyżej widać "Miodowe kolczyki". Nazwałam je tak, gdyż karneol oraz żółty agat przypominają mi bardzo różne wcielenia miodku. Można by powiedzieć, że głodnemu chleb na myśli. Coś jednak w tym jest bo uwielbiam miodek, zwłaszcza gdy jestem przeziębiona to lubię pić ciepłe mleko z miodem.

Niespodziankę ma przynieść listonosz dla mojego synka. Gdyż nieoczekiwanie udało nam się zdobyć I miejsce w Wyzwaniu w Klubu Twórczych Mam. Poprosiłam o zaadresowanie paczki do mojego syn. Mam nadzieje że sprawi mu to dużo radości. Jestem też bardzo ciekawa co dostanie w nagrodę i czy będzie tym mile zaskoczony. Słoik ze wspomnieniami więc jest tym bardziej cenny, zachowam więc tym bardziej jako pamiątkę.

Jest już wieczór, więc idę zaparzyć sobie coś ciepłego do picia. Wam natomiast życzę abyście się nie dali grypie i innym chorobom. Przeziębionym jak jak życzę dużo zdrówka.


Miodowe kolczyki zgłaszam na wyzwanie, temat "kolczyki na co dzień"8 komentarzy:

 1. Υπέροχα σκουλαρίκια!!!Μπράβο!!!
  Φιλιά!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. coraz bardziej mi się u ciebie podoba więc pozostaję - kolczyki są piękne masz talent a ja szkoda że nie mam dziurek w uszach za to pozostały niemiłe wspomnienia a i gratuluję ci wygranej w wyzwaniu syn na pewno się ucieszy zdrowiej szybko pozdrawiam ciepło Maria

  OdpowiedzUsuń
 3. zdrówka życzę :)
  paczuszkę-niespodziankę oczywiście na syna zaadresuję i mam nadzieję, że pod koniec przyszłego tygodnia listonosz do Was zapuka...
  kolczyki super!!

  OdpowiedzUsuń
 4. witam,
  wpadłam tu od Marii ,
  przepiękne te kolczyki ,przypominają nadmorskie spacery rankiem upalnego lata ....
  faktycznie pogoda sprzyja przeziębieniom więc życzę jak najwięcej zdrówka :-)
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolczyki są piękne, przypominają bursztyn. Szybkiego powrotu do zdrowia ci życzę!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wasze komentarze to miła niespodzianka.
  Nie było mnie przez dwa dni przy komputerze a tu tyle miłych pochwał.
  Dziękuje bardzo i za życzenia też, bardzo to miłe i na szczęście już czuje się lepiej.
  Wszystkich mocno pozdrawiam z radością witam nowe osoby na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolczyki mi się bardzo podobają :)

  OdpowiedzUsuń