środa, 8 sierpnia 2012

Beading- jak powstają "Królewskie Rivioli"

 
Królewskie Rivioli
    W końcu powrót do beadingu nastąpił. Prace w tej technice są pracochłonne, plecy bolą, koraliki turlają się po całym pokoju, ale efekt w pełni mnie zadowala. Kolczyki są zrobione z kryształków Swarovski rivoli, oprawione wokół drobnymi koralikami Preciosa, oraz zwykłymi szklanymi 2mm koralikami, zamocowane na srebrnych biglach. Z przyjemnością zgłaszam je na wyzwanie Kreatywnego Kufra: Zielono & Fioletowo. Pomysł kolorystyczny wyzwania był główną inspiracją do powstania tej pracy.


    Przedstawiam też ciekawostkę, czyli kalatka po klatce jak robiłam ostatnie kolczyki. Fotki powstały głównie dlatego, gdyż łatwiej było robić drugi kolczyk, a praca nad tymi kolczykami nie była w żaden sposób planowana, pomysł gdzie co umieścić powstawał w trakcie robienia pracy. Bardzo przypadło mi do gustu połączenie fioletu z zielonym, myślę że praca wygląda niemonotonnie, dużo zyskała właśnie dzięki żywym kolorom. 

      A tak wyglądało pole bitwy, czyli  moje miejsce pracy twórczej. Polecam do drobnicy filc jako podkład,  nie uciekają z niego koraliki. Pozdrawiam moich obserwatorów i trzymajcie kciuki za " Królewskie Rivioli :)

4 komentarze:

 1. Wyszły Ci ślicznie. Fajny kursik. Ja i tak nie podołam zrobieniu takich kolczyków
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kolczyki. Moje miejsce pracy wygląda podobnie a czasem i nawet gorzej hehe Bardzo fajne masz to drewniane pudełeczko :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za udział w wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. He he u mnie wygląda gorzej..

  OdpowiedzUsuń