piątek, 3 sierpnia 2012

Naszyjniki w różnych odcieniach zieleni

Komple mieszanka zieleni z turkusem


Naszyjnik zrobiony do mglistego kompletu
         Przedstwiam tym razem naszyjniki które ostatnio powstały i tylko czekały na wykończenie, bo brakowało mi tylko zapięć srebrnych. Pierwszy najszyjnik do kompletu z mnówstwem pięknych kamieni w odcieniu zialeni, czyli mamy tu howlit, w kolorach morskich jedelit, ciemna zieleń awenturyn, duży kamień to prawdopodobnie amazonit, ale nie mam 100% pewności bo go dostałam, dodatkowo do kontrastu kostki onyksu czarne. Do kompletu zrobiłam kolczyki na sztyftach, są zrobione z awenturynu. Bardzo mi się podoba komplecik i jak nie znajdzie się chętny na niego to z przyjemnością zachowam dla siebie :) 

  Drugi naszyjnik został zrbiony na zamówienie do mglistego kompletu, bardzo fajny miętowy kolor zieleni, do naszyjnika też użyłam sprężynek jako przekładek, środem zaakcentowany jest przekładkami z cyrnoniami. Wysłałam go dziś do właścicielki i mam nadzieje że będzie zadowolona. 

  Tak jakoś wyszło że w zieleni ostatnio tworzę, ale możecie przy okazji zobaczyć ile jest cudnych odcieni tego koloru w różnych kamieniach. Na razie będzie przerwa w pracach biżuteryjnych gdyż już czeka do oprawy wyhaftowany obraz, a w planach mozaika i zakładki, a w przerwach będę robić przetwory i może coś jeszcze wymyśle, to oczywiście zobaczycie na blogu, pozdrawiam.

2 komentarze:

  1. Śliczne są te wszystkie naszyjniki. Super kolorki.
    Pamiętam o wzorach. Już mam wyszukane. Najlepiej będzie, gdy wyślę Ci je na e-mail.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń