poniedziałek, 18 maja 2015

etapy haftowania drugiej róży - oraz zabawa kolorowymi drucikami :)
Etapy haftowania drugiej róży zachowałam na zdjęciach. Przy okazji zmiany koloru muliny robiłam zdjęcie. Mam różyczki gotowe, teraz zostały niewielkie listki, a potem zabieram się za bok, czyli za różową wstążeczkę :) Przyznam się, iż czy więcej powstaję tym chęci większe, więc jestem dobrej myśli, że się uda wyhaftować obrus w terminie.

A teraz coś dla fanek biżuterii. Zakupiłam nowe kolorki drucików i powstały kolczyki w kolorze różowym i niebieskim. Opleciono na różowo są wykonane z kuli fasetki agat różowy i kuli agatu w barwach różowo - fioletowym; maja jak widzicie różne smugi. Opleciony na niebiesko są wykonane z kuli fasetki agat niebieski i kulek kwarcu niebieskiego. Przypomnę iż podobną formę kolczyków już wcześniej robiłam w kolorze żółto - miodowym :) I jak się podoba Wam wersja z kolorowymi drucikami ? 
Dla przypomnienia wklejam też zdjęcie poprzednich kolczyków miodowo - żółtych.

Na dziś kończę relację z moich ostatnich twórczych postępów. 
Zabieram się do obowiązków domowych i do mojego haftowania.
 Mam nadzieje,iż skończę dziś listki i zabiera się do wstążeczki. 

Pozdrawiam i życzę Wam miłego tygodnia i więcej słonecznej pogody :) pa pa

12 komentarzy:

 1. Twoja zabawa z kolorowymi drucikami idzie ci świetnie i wygląda uroczo. Takie kolczyki mieć, och ... marzenie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za miłe słowa Elizo :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. DZIĘKUJE Joasiu - cieszy mnie bardzo że się podobaja moje prace - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne róże, wyglądają jaj żywe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. We wszystkich pracach widać talent i dokładność wykonania. Spośród kolczyków wybrałabym tę ostatnią parę. Ciekawa jestem końcowego efektu haftu, coś czuję, że to będzie prawdziwe dzieło sztuki hafciarskiej. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolczyki są przepiękne, każde z nich kojarzy mi się z żywiołami , niebieskie to woda, lub powietrze, różowe ogień, żółty ziemia;) Cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie było mnie tu chwilę a tu tyle komentarzy :D dziękuje za podtrzymanie otuch w haftowaniu , nie ukrywam że jest cięszko, no bardzo się cieszę iż kolczyki się podobają -pozdrawiam Anielique, Małgorzatę i blogerzaby.

  OdpowiedzUsuń
 8. Róże zapierają dech :) a kolczyki śliczne, zwłaszcza te niebieskie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuje Sowiarnia, potrzebuje trochę motywacji haft naprawdę pracochłonny oby chęci starczyło :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie haftujesz, ale te kolczyki są niesamowicie urokliwe.

  OdpowiedzUsuń
 11. Betka dodajesz mi znów chęci do haftowania, bo ostatnio mam spadek motywacji, do biżuteri też bo skoro się podoba coś jeszcze może oplotę ;) dziękuje i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń