czwartek, 1 września 2016

moja wersja - kolczyki w stylu indyjskim :)

w stylu indyjskim

W końcu udało się mi opanować wzór długich kolczyków z koralików Toho. Przy drugim podejściu postanowiłam schemat zmodyfikować i obmyśliłam swój wzór. Jestem z tej pracy bardzo zadowolona, wymagała naprawdę dużo cierpliwości. Kto jest zainteresowany zapraszam do wypróbowania kursu o TU. Schemat jest bardzo czytelnie przedstawiony. Dla mnie problemem było ciągłe supłanie się nitki. W końcu jednak udało się nitkę okiełznać ;) Jeśli kolejny raz podejmę się wykonania tego wzoru to wykonam kolczyki z błyszczących koralików. Tu wybrała koraliki matowe. Po za tym myślę o skróceniu ciut kolejnej wersji kolczyków. Bardzo mi się podoba, iż można tu obmyślać samemu ciekawe wzory. Można fajnie wykorzystać swoje pomysły.
Teraz pozostaje mi doczytać serię książek i może jeszcze porobić przetwory. Zostało mi trochę słoików do zapełnienia ;) Jak się uda to może też wybiorę się na grzyby. Pogoda sprzyja więc na pewno się wybiorę na wycieczkę rowerową z moim Lubym. Lubię jeździć po okolicznych wioskach i podziwiać sady i piękne widoki :) Kończę na dziś i idę odwiedzić też wasze blogi.

Pozdrawiam :) i życzę i miłego dnia.


11 komentarzy:

 1. Bardzo fajne kolczyki! Świetnie wyglądają tu te matowe koraliki, ale i przy błyszczących może być ciekawy efekt. Świetny wzór a z nitką też zawsze walczę :)
  Pozdrawiam cieplutko :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje za miłe słowa na temat wzoru :) Bardzo chciałam mieć takie kolczyki ale nie kupiłam takich gdyż chciałam sama takie zrobić. A teraz mam wymarzone kolczyki w stylu indyjskim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam - przesyłam pozdrowienia Kamilo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ładne, długaśne kolczyki Joasiu :)
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spalona Artystko, Biała Szafka Agi, Ruda :) dziękuje -pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne! Kojarzą mi się z pawimi ogonami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Beva dziękuje i przesyłam pozdrownia

  OdpowiedzUsuń
 8. Kolczyki są piękne! :)
  Chciałam kiedyś takie zrobić, ale - albo brakło czasu, albo koralików... Pora skończyć z wymówkami i zabrać się do tworzenia. :D

  OdpowiedzUsuń