czwartek, 2 października 2014

Naszyjnik w jesiennych barwach.

Jesienne korale
Naszło mnie dziś na zrobienie naszyjnika w pięknych jesiennych barwach. Wykorzystałam wszystkie moje zasoby koralikowe w kolorze: brązowym, żółtym, złotym, czarnym, czerwonym i pomarańczowym. Oprawa w kolorze złotym zatem są kółeczka, zapieńcie są w tym kolorze. Materiały z których są wykonane korale duże to: drewno, złote szklane perły, krążki duże howlitu. Mniejsze dodatki to lawa wulkaniczna, koral kostka oraz śliczne koraliki złote szlifowane przekładki. Na samym końcu naszyjnika mamy rurki złote i kilka koralików i perełek.

Dziś miałam dość pracowity dzień. Kończyłam razem z synem latawiec. Zrobiliśmy przed malowanie próbę generalną, latawiec udało się trochę popuszczać. Drobne zmiany, czyli zrobienie lżejszego ogona i będzie gotowy na sobotę. Gdyż w sobotę będzie brał udział w konkursie. W Konstancinie co roku mamy Święto Latawca, a w tym roku będziemy mieć własny latawiec :) 

Pogoda całkiem fajna więc zachęcam do aktywnego spędzenia czasu :) pozdrawiam Was w iście jesiennym humorze i do następnego razu...2 komentarze:

  1. Naszyjnik w takich barwach w 100% trafia w moje gusta :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo mnie to cieszy Alinko :) dziękuje z komentarz i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń