niedziela, 24 sierpnia 2014

Koralikowe zmagania :)


Witam Was w ostatnim poście wakacyjnym :) Dziś pokazuje zawieszkę do naszyjnika, którą zrobiłam specjalnie na osiemnaste urodziny dla mojej chrześnicy. Na początku nie byłam pewna czy opanuje schemat. Na blogu Asterii znalazłam link do tutorialu bloggerki z Rosji. W schematach i kursikach najdziecie go pod nazwą: pierścionek z koralików-beading. Drugiego dnia zmagania z wisiorem postanowiłam nie odwzorowywać schematu w 100%, ale trochę go zmieniłam i dodałam niebieskie płatki z koralików czyli kolejny kolor SuperDuo. Ostatecznie wisior się podobał, także jestem zadowolona :) Przyznam się że miałam z nim trochę kłopotu. Jego zrobienie było dla mnie dużym wyzwaniem.Prezent należy ślicznie opakować. Zrobiłam więc urodzinowy tag, który znalazłam w dodatkach gazetki Cross Stitcher. Gazetkę kupiłam po raz pierwszy i jestem nią zachwycona. 

Jakiś czas temu zgłosiłam na wyzwanie do Turkusowego Hamaka swoje kolczyki. Przypominają mi, dzięki popękanym żółtym koralikom, sorbet cytrynowy. Jest to kolejna próba w opanowaniu koralikowania czyli beadingu. Jak to sie mówi, trening czyni mistrza, a więc trenuje :)Zdjęcie wykorzystane z sieci.

Kolejnym razem pokażę dla odmiany post z decoupage. Muszę tyko znaleść chwilkę za zrobienie ładnych zdjęć. Czasu mało a tyle pomysłów do zrobienia :) Pora szykować się na zmianą pory roku. Powoli zapełniam kolejne słoiki z przetworami na zimę :) Pozdrawiam i do kolejnego.

2 komentarze: