środa, 25 czerwca 2014

Biżuteria dla dziewczynki :) oraz wyzwanie
Podjęłam się wykonania prezentu urodzinowego dla koleżanki mojego synka. Czerwona bransoletka została zrobiona z patyczków koralu oraz rozgwiazd z howlitu. Broszka wykonana jak widać już samych rozgwiazd. Druga bransoletka wykonana z różnych drewnianych koralików z beżowymi krążkami. Bransoletki wykonane na wymiar rączki mojego synka, więc myślę że będą pasowały :)


Patyczki koralu zakupiła na swój naszyjnik. Biżuteria letnia uważam że powinna być kolorowa, wiec do naszyjnika dodała również kolorowe krążki howlitu z ciekawymi spękaniami. Naszyjnik jak widzicie wykonany w prostej formie ale właśnie takie naszyjniki lubię nosić.


A teraz czas na kolczyki, czyli tą biżuterię którą lubię najbardziej tworzyć. Na zdjęciu widać kolczyki wykonane z kulek lawy, kryształów złotych, z koralików Swarowskiego oraz brązowych koralików Toho. Całość oprawiona z dodatkami miedzianymi i kółeczkami złotymi. Do lawy najbardziej mi pod pasowały kolor złoty i brązowy. Myślę że wyglądają całkiem ciekawie :)


A na koniec kolczyki z których jestem bardzo dumna. Kolczyki oplecione drutem posrebrzanym z pięknymi kulkami lapisu oraz kryształkami szklanymi. Starałam się bardzo aby wyszły idealnie. Czasem dopiero na zdjęciach widać nie dociągnięcia. Tym razem wyszły tak jak chciałam. Po raz pierwszy drutem oplatałam kryształki, co uważam dodaje smaczku tej formie. Kolczyki zgłaszam na wyzwanie szuflady. Nie wiem czy zostaną zauważone, ale spróbować nie zaszkodzi :)

Tyle u mnie nowości biżuteryjnych na dziś. Witam gorąco nowych obserwatorów, miło mi że mnie odwiedzacie :)  Pozdrawiam Wszystkich i do następnego posta.

6 komentarzy: