czwartek, 26 grudnia 2013

Pomysł na prezent :)


Komplet TETRIS


Wykonałam dwa prezenty pod choinkę. Powyżej komplet TETRIS, którego pomysłodawcą był mój brat. Zrobiłam taki komplet specjalnie dla jego dziewczyny. Pomysł mi się spodobał, więc z chęcią się podjęłam nietypowego zamówienia. 

Jeśli chodzi o wykonanie takiego kompletu to został zrobiony z pomalowanych i polakierowanych klocków. 
Polecam kupić gotowe już kostki w różnych kolorach. Tam gdzie mamy łączenie ścieramy bok kostki drobnym papierem ściernym i łączymy klejem ścianki, ja użyłam kleju do drewna Vikol. Łączymy kostki w taki sposób aby mogło być mocowanie kolczyka i przez dziurki przekładamy szpilę lub haczyk i łączymy z biglem. Wyjątek jest przy kostce, gdzie jak widać użyłam linki jubilerskiej.Drugi prezent wykonałam dla mojej chrześnicy. Bransoletki na gumce wykonane z pereł, szklanych kryształków oraz kryształów Sworowskiego. Całość połączona tasiemką. Oczywiście nie mogło w tym przypadku zabraknąć zawieszki.

Życzenia świąteczne :)

Starałam się odwiedzić zaprzyjaźnione blogi, a obserwatorom o których zapomniałam lub którzy nie mają bloga przesyłam najlepsze życzenia świąteczne oraz noworoczne. Życzę aby spełniły się choć niektóre Wasze marzenia, aby obyło się bez kłopotów, aby Wszyscy żyli ze sobą w zgodzie, myślę że to jest najważniejsze i Wam i sobie tego życzę. 

Trzymajcie się ciepło, a następnego posta napiszę już w nowym roku.
 Do następnego spotkania w sieci; pozdrawia joasia & art 

2 komentarze:

  1. Joasiu droga wiadomość pzreczytałam jutro ci kochana odpisze biżuteria śliczna na prezent a te tetrisy fajowe buziaczki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje Mario za komentarz, też cię pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń