niedziela, 1 grudnia 2013

A może deska na biżuterię?
Hej, hej to znowu ja :) Ostatnio odpoczywam od wszelkich robótek ręcznych. Czas poświęcam na naukę i domowe obowiązki. Dziś pokazuje Wam dla odmiany jak ostatecznie wykończona została deska którą robiła moja siostra, przy mojej niewielkiej pomocy. Osobiście żałuje że u siebie już nie mam wolnego kawałka ściany. Bo deska bardzo mi się podoba. Ja z kolei do trzymania naszyjników wykorzystuje po trochu skrzyneczkę na klucze. Polecam więc osoby lubiące decoupage do zrobienia przykładowej deski lub ozdobienie skrzynki na klucze oba świetnie można wykorzystać na biżuterię.

Czujecie już wokół świąteczną atmosferę? Ja po trochu już myślę o prezentach, o ozdobach świątecznych. W planach mam zrobienie pierników na choinkę. Uwielbiam święta, zwłaszcza dla tego, że tego dnia mam przy sobie całą rodzinę. Teraz idę buszować na waszych blogach. Dawno mnie u Was nie było, więc muszę nadrobić zaległości.

Pozdrowienia dla Wszystkich 105 obserwatorów i dla przypadkowych odwiedzających również :)

3 komentarze:

  1. Ja Joasiu już czuję magię swiąt a deseczkę śliczną wymodziłaś i pozyteczną bardzo buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje Mario za miłe słowa, deseczka nie jest moim pomysłem, ja tylko pomogłam w realizacji mojej siostrze :) Z chęcią bym chciała zrobić kiedyś taką deskę dla siebie. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna decha i świetny pomysł. Nie mam za wielu ozdóbek, ale to co mam przydałoby sie na taki pomysł. Urocza.

    OdpowiedzUsuń