piątek, 4 maja 2018

trochę biżu :)


Tak już jest maj, mój ulubiony miesiąc. Na majówkę wzięłam trochę wolnego w pracy. Powstało więc w wolnej chwili trochę biżuterii. Pierwsze kolczyki wykonałam w oprawie złotej z kamieniami amazonit, lapis, turkus. Uwielbiam połączenie złota i turkusu :)Czarna bransoletka została wykonana z szarych kamieni jaspisu, czarnych kamienia onyks i lawy wulkaniczne w oprawie srebrnej z zawieszkami. W prostej formie, ale taka mi się najbardziej podoba. Choć zdjęcie nie oddaje jej uroku, na żywo bardzo ładnie błyszczy :).
 


Ostatni jest komplecik wykonany w jasnych kolorach pastelowych. Wykonany jest z kamienia jaspis, pastelowych szklanych koralików i perełek szklanych . Taki delikatny, pastelowy komplecik na lato.
Razem z moimi chłopakami wybraliśmy się wczoraj na wycieczkę rowerową do parku botanicznego w Powsinie. Piękne kwiaty i zapachy. Cudowna, słoneczna pogoda. To był bardzo miły spędzony dzień. Na koniec zakupiliśmy kwiaty do posadzenia w skrzynce za oknem kuchennym. Teraz mogę ciągle zerkać na piękne kwiaty, które będą kwitły do końca lata. 

Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia :D

3 komentarze:

  1. Imponujące kwiaty rosną w Waszym botaniku, a i biżuteria fajnie wyszła, taka wiosenna :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Karolinko, Asiu dziękuje za odwiedziny, przesyłam pozdrowienia.

    OdpowiedzUsuń