środa, 19 lipca 2017

mały eksperyment biżuteryjny :)

Oprawione suszone płatki frezji na różowej kanwie.

Tak wreszcie wyczekany urlop. Tak się złożyło, iż miałam niezły maraton w pracy i praktycznie tylko w domu nocowałam, a potem praca i praca. Ale w trakcie jednego dnia przerwy wykonałam kilka nowych prac biżuteryjnych. A oto i pierwsza - oprawione ferezje w kaboszon, wklejone i zakryte szkiełkiem. Taki mały eksperyment mi przyszedł do głowy. Kwiaty wcześniej były ususzone na płasko. Użyłam kleju do wklejania szklanych kaboszonów. I co sądzicie, eksperyment się udał?Kolejnym pomysłem było wykonanie breloczków do torebki z zawieszkami. Wyszłam z założenia, iż breloczek zrobię na bogato. Mamy tu zawieszki metalowe, chwost, rozgwiazdę, którą wykonałam z koralików. Jeden breloczek zostaje ze mną. Drugi szuka nowej właścicielki. :)

Na koniec pokazuje wam nowe bransoletki. Nic skomplikowanego, proste bransoletki na gumce z zawieszkami. Przekonałam się jednak do bransoletek i cały czas produkcja trwa ;)Z dzień, dwa wyjeżdżam, aby w końcu wypocząć. Planuje całkowicie odpocząć i biorę ze sobą tylko książki. Będę tylko leżeć na kocyku i czytać. Natomiast robótki wszelakie odkładam na później.

Tyle nowego u mnie.
Pozdrawiam i życzę Wam pięknej pogody :)  Joanna

4 komentarze:

 1. Świetne prace :) Jestem pod wrażeniem :) Bardzo mi się podobają :D A eksperyment biżuteryjny bardzo udany :) Oby więcej takich eksperymentów powstało :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że eksperyment udał się fantastycznie :) Brelok i bransoletki też świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł z kaboszonem. :D Prace są śliczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. urocze brochy Joasiu :)
  spokojnego wypoczynku życzę :)

  OdpowiedzUsuń