środa, 29 marca 2017

bransoletka na wiosne

diamentowa bransoletka


Oto moja propozycja na bransoletki na wiosnę. Powyżej diamentowa bransoletka wykonana w odcieniach fioletu i różu z dodatkiem czarnych koralików. Prosta bransoletka tym razem w subtelnych pastelowych odcieniach z zawieszką - diamentem.

                                                              szmaragdowa bransoletka


Kolejna bransoletka w odcieniach zieleni i turkusu z dodatkiem czarnych koralików. Tym razem z dwiema zawieszkami - perfum i torebeczki. Jak zwykle na żywo wygląda bardziej korzystnie niż na zdjęciu.
koronkowa bransoletka

A to przeróbka bransoletki z koronką. Dodałam inną zawieszkę i zapięcie. Teraz zdecydowanie korzystnie się prezentuje. Tak już mam, że często poprawiam po czasie moje pracę.

Spytacie pewnie czym teraz się zajmuje.

Bransoletki, jeśli jest plan robi się dość szybko i jest to taki mój przerywnik od haftu. Teraz odłożyłam mój duży haft i zajęłam się mniejszym wzorem. A to dlatego, iż zapisałam się na wymiankę Asi, tematem jest matka natura. Mogę tylko zdradzić iż haftuje wzór ziół. W planach jest też powrót do haftowanych broszek. Na razie więc nie mogę Wam się pochwalić efektami. Pracę pokaże dopiero w kwietniu.

Teraz w wolnym czasie trochę haftuje, a także zaczytana jestem w serię książek "Zwiadowcy" John Flanagana. Czytanie "Gry o tron" zakończyłam z małym niedosytem. Za to serię "Zwiadowców" polecam, książki się czyta błyskawicznie. Kończę na dziś pisanie i zabieram się do domowych porządków :)

 Przesyłam pozdrowienia i życzę udanego tygodnia.


5 komentarzy:

  1. Śliczne Joasiu - masz talent oraz swój styl i to najważniejsze - buziaki ślę Marii

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuje ślicznie za Wasze komentarze, cieszy mnie iż prace się podobają. Pozdrowienia dla Marii, Karoliny i Spalonej Artystki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Szmaragdowa bardziej mi się podoba, bo akurat nie lubię złotego koloru ;) Obie sa super!

    OdpowiedzUsuń