piątek, 6 lutego 2015

Uszyłam zakładkę :)

Widząc iż przybywa chętnych w moim Candy, postanowiłam przygotować drugą nagrodę. Wykonałam haft rumianków na zakładkę. Mam maszynę w domu, a więc postanowiłam się z nią zaprzyjaźnić i na maszynie wykończyć zakładkę. Od razu widać iż nie wyszła idealnie, ale jak nam nie to najlepiej jak potrafię. Końcówki aby wstążka się nie pruła musiałam obszyć, nie wygląda to za pięknie ale nie było wyjścia. Zakładka i komplet biżuterii dorzucam do nagród. Od razu dodam dla wygranej osoby kolczyki wyreguluje, a jak trzeba zmienię bigle. Są jeszcze chętni do nagród?

A u mnie dużo zajęć. Próbuje pogodzić prace, dom, hobby i naukę, ale nie jest to łatwe. Katar mnie przy okazji nie opuszcza. Zastanawiam się czy będzie mnie męczył całą zimę? W realizacji jest haft ziółek, a poza tym w tym miesiącu nic nie planuje. Nie wyklucza iż najdzie mnie jednak, aby coś stworzyć pod wpływem chwili, co się u mnie często zdarza. Tak więc luty krótki i intensywny. A i przy okazji pokażę Wam jeszcze mój nowy obramowany haft w kuchni :) i w końcu jestem z niego w pełni zadowolona. A Wam jak się podoba?

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :) pa pa.

10 komentarzy:

 1. Piękna zakładka!:) zestaw Tea w ramce super się prezentuje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zakłąd śliczna Joasiu ale ten obrazek kuchenny jaet cudowniejzy - serdeczności ślę Marii

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Marto za miłe słowa odnośnie zakładki. A na ścianie jeszcze dużo miejsca więc wkrótce pomyślę o przygotowaniu się do haftu Kawki :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mario nawet nie wiesz jak mnie cieszy że się zakładka podoba :) kamień z serca. A na obrazek nie mogę się napatrzeć :) lubię go oglądać przy śniadanku :) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie wygląda zakładeczka z rumiankami, obrazek z filiżaneczkami równie piękny. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuje Elizo z twoich ust to dla mnie duży komplement :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. piękna zakładka , i dobrze wykończona , a obrazek bardzo ladny w tej ramie takiej surowej

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytajac twój komentarz aż myślę aby coś jeszcze uczyć :) dziękuje Tesa57

  OdpowiedzUsuń
 9. piękne są Twoje prace, podziwiam i podziwiam: )

  OdpowiedzUsuń
 10. rozpieszczasz nas :), obrazek uroczy
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń