wtorek, 18 września 2012

Bollywood i Lawenda

    Jestem teraz w trakcie przygotowywanie wymianki u Wioli, motywem ma być bollywood. Temat ciekawy ale nie taki prosty jak się okazało. W tej wymiance postawiłam głównie na kolory i zapachy i to głównie chciałam przekazać dla mojej wymiankowej pary. Nie jestem fanką filmów bollywód, ale stroje i klimat mnie zachwycają, no i ta cudna biżuteria. Zresztą zobaczcie sami, mała próbka filmowa. Czujecie ten egzotyczny klimat?


    Umówiłam się też na prywatną wymiankę z Joanną, wymianka jest z motywem lawendy. Dziś z moim pięcioletnim synkiem robiłam prace plastyczne wszelkiego rodzaju. Synek oczywiście był pomalowany, ale szczęśliwy. Co do wyzwań to przymierzam się do jesiennego wyzwania u Wioli. Jest też wayzwanie szkolne w Turkuowym Hamaku, więc dużo jest do zrobienia, mam nadzieje że dam rade to wszystko pogodzić, gdyż w pracy mam same nocki ostatnio i czasem jest ciężko.

      Prace wykończone więc postanowiłam w tym poście pokazać wam również mój lawendowy wazonik, który jest pierwszą pracą z dequpage, wcześniej robiłąm tylko dequpage na tkaninie, teraz zrobiłam na plastikowych słoikach. To właśnie te prace plastyczne robiłam z synkiem. Słoik ze wstążeczką jest mój, a słoik ostatni jest mojego syna, troszke mu pomagałam, ale malowanie było jego dziełam. Tak mi się spodobało dequpage, że już obmyślam kolejne próby, choć może słoiczki nie sa idalne, ale jak na początek myśle, że jest dobrze i dlatego oba zachowóje dla siebie, a na wymiankę zrobię coś innego :)

Lawenda i zachód słońca - mój nowy wazonikDzieło mojego 5-letniego synka- słoik na ołówki


1 komentarz: