środa, 7 lutego 2018

koralikowe rozgwiazdy
Wczoraj poświęciłam cały czas wolny na przygotowanie koralikowych rozgwiazd. Taki mój relaks. Aby kolczyki jeszcze bardziej upiększyć, dodałam na środku rozgwiazd kilka błyszczących różowych koralików. Kolczyki powstały z moich resztek koralikowych. Pozostała mi ich znaczna ilość, więc myślę już o nowej kombinacji kolorów kolczyków:) Tak więc jeden pomysł na koraliki zrealizowany.

Na razie jednak jestem zmuszona odpocząć od robótek. Dziś zraniłam kciuk. No i masz, teraz muszę poczekać, aż palec się trochę zagoi. Ale się nie martwcie, bo to lekkie skaleczenie, nie jest tak źle jak mogłoby być ;) W końcu z raną w rękawicy, dziś udało mi się ulepić 70 pierogów. Jednak do robótek nie mam siły siadać, potrzebna jest precyza, a z tym będzie ciężko na razie.

Tyle u mnie :) pozdrawia Asia


9 komentarzy:

 1. Fajne te kolczyki, muszę się takich nauczyć ;-) Szybkiego powrotu do zdrówka życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie sie prezentuja te niebieskie rozgwiazdy. Wspólczuję , bo kazde skaleczenie sie długo goi, bo my kobietki musimy ciagle w garach i wodzie je moczyć. Jeśli masz w doniczcealoes to wieczorem możesz rociąć łodyżkę i posmarować tym żelem ze środka skaleczony palec. No i juz nicv nie robić, Do rana powinno byc lepiej. Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje Asiu i Elu za miłe słowo co do kolczyków, a także za życzenia powrotu do zdrowia, to bardzo miłe :) przesyłam uśmiechy ;) Asia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne kolczyki Ci wyszły i ładnie dobrałaś kolorki. Skaleczonego palca Ci nie zazdroszczę, wiem co czujesz, bo bardzo często mam poranione palce, najczęściej przez igłę:-) Pozdrawiam cieplutko:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne kolczyki lubię takie morskie klimaty w biżuterii. Szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Mój palec dopiero doszedł do siebie jak go prawie skroiłam do sałatki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne kolory :) Wspaniałe są :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuje za ostatnie komentarze i życzenia powrotu do zdrowia :) przesyłam pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń