sobota, 21 marca 2015

I mamy już wiosnę :)Witam po długiej przerwie i zaprasza na pierwszy wiosenny post. Zgodnie z planem w tym miesiącu powstały dwa kolejne elementy Sal-u. Mam już wykonany koper, czosnek, szczypior, papryczka, cynamon i goździki :) Kolejne dwa elementy powstaną już w kwietniu. Kto z Was jest ciekawy jak u innych uczestniczek haft się prezentuje zapraszam =>TU

A u mnie jak zwykle wiele zajęć i czasu na robótki mało. Nad czym trochę ubolewam. Przyznam się iż znów mi brakuje tworzenia biżuterii, więc może w końcu coś nowego powstanie. Pogoda piękna, chorowanie już mi na dobre chyba przeszło. Teraz za to więcej razem z synem aktywnie spędzamy czas. To rower, to spacer, bo jak tu siedzieć w domu. 

Powoli już szykuję zmianę dekoracji na wiosenno - wielkanocne. Poniżej prosta dekoracja wiosenna czyli gniazdko pisklaków z kolorowymi piórkami. Piórek miało być kilka, jednak mojemu synowi tak się spodobały iż wykorzystaliśmy całe opakowanie. Zapobiegliwie już kupiłam nawet palmę wielkanocną. Teraz pozostało czekać aż wyrośnie rzeżucha i pozostaną do zrobienia tylko pisanki. W tym roku planuje pomalować małe jajka ze styropianu, które potem pozawieszam na gałązkach. Jak to wyjdzie przekonacie się w kolejnym poście.

Tyle u mnie nowego :) do zobaczenia w kolejnym poście.
Przesyłam wiosenne pozdrowienia. Pa pa :)4 komentarze:

 1. Hafcik rośnie systematycznie - wygląda na to, że jesteś blisko połowy. Śliczne te dekoracje świąteczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. hafcik rośnie powolutku :) a dekoracje uwielbiam i znając mnie to jeszcze coś powstanie - pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Idzie ci świetnie, a ja już myślałam, że nikt go nie wyszywa. Na FB - ku nikt nic nie pokazuje :(.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Magda ja wrzucam zdjęcia do albumu, może dlatego nie widać postępów - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń