środa, 12 grudnia 2012

Prezenty świąteczne :)

Witam po dłuższej przerwie, ten post będzie o prezentach. Na prezent wymiankowy wyhaftowałam zamiast serwetkę z życzeniam, więc z powodzenim może zastąpić świąteczną kartkę. Drugim prezentem zrobionym dla mojej pary wymiankowej były kolczyki "Zmierz" w pięknych kolorach złota i brązu, zrobione z drutu miedzianego w kolorze złota, którym oplotłam piękny kamień tygrysie oko ( uwielbiam tą nazwę :)) . Więcej o wymiance napisze jak otrzymam swoją paczkę, te prezenty pokazuje gdyż już wiem, że doszły do adresata.

Kolejny prezent haftowałam oraz szyłam ręcznie dla mojej mamy, myśle że jej się spodoba. Oto 8 kieszonek świątecznych w komplecie, pozostaje tylko ładnie zapakować.

Świąteczna serwetka- zamiast kartki 

Kolczyki " Zmierzch"

Komplet świątecznych kieszonek na sztućce


Na koniec chwalę się tym co dostałam od mojego lubego pod choinke, a że nie jest on tradycjonalistą to prezent swój już mam. Dostałam skrzynkę wędkarską, jednak dla mnie jest to skrzynka na pófabrykanty i koraliki, narzędzia, czyli na moje skarby do prac ręcznych. Ma trzy takie przegródki, ja narazie zapełniłam dwie, więc teraz już mam gdzie trzymać wszystko razem, łatwo też można wszystko znaleść.

Życze miłego dnia i pozdrawiam każdego kto tu do mnie zagląda :) Dziękuje też za wspierające komentarze, po nich zawsze dostaje motywacji do dalszego tworzenia. Bardzo mi to pomaga, że wiem że Wam się podoba to co robię :) 

3 komentarze:

 1. Kolczyki obłędne! :D

  Skrzynka wędkarska qrcze świetny pomysł może i ja powinnam pomyśleć o takiej na narzędzia wrzucić wszystko zatrzasnąć i nic mi się nie wysypie hm... :D

  Kieszonki fantastyczne mamie na pewno się bardzo spodobają :-)

  A czy na serwetce nie wkradł się błąd? Czy to jest tak zrobione celowo? Chyba, że ja już niedowidzam :D

  Ach... śliczności po prostu :-)

  Pozdrawiam serdecznie! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz racje zjadłam litere, no cóż już nie poprawie bo prezent wysłany :( mam nadziej że mimo to się podobał obdarowanej.

  OdpowiedzUsuń
 3. A druga wpadka to przy kieszonkach, jedna z nich jest nie dokończona. Ale to jeszcze poprawie:) Więc teraz będę dokładnie sprawdzać, czy czegoś nie zapomniałam, bo pośpiech jak widać nie jest wskazany :)

  OdpowiedzUsuń