niedziela, 28 października 2012

Kolczyki z motylkami/ decoupage

Wczoraj powstały moje pierwsze kolczyki z użyciem serwetki oraz pieczątki, którą pożyczyłam od syna. Kolorystykę tła i motylków dobierałam z myślą o wyzwaniu Kreatywnego Kufra, czyli barwy miały być drapieżne, kolorystyka oderwana od rzeczywistości. Mamy więc pomarańczowo-żółte tło, różowe liście i niebieskie, fioletowe motyle, całość jak na mnie bardzo odważna. Przy okazji, że są to moje pierwsze kolczyki decoupage zgłaszam je na wyzwanie u Asi - Coś Nowego. Kolczyki z drugiej strony są zrobine już bardziej klasycznie, w każdej chwli można więc zamienić strony, są to kolczyki dwa w jednym, bo wedle humoru można zamianiać motyw główny.

Kolczyki z motylkami
4 komentarze:

 1. Kolczyki świetnie wpisują się w oba wyzwania, podziwiam, że porwałaś się na coś zupełnie nowego! I kto by pomyślał, że sprzęt Twojego synka może się przydać :) Jeśli dobrze widzę na pierwszym zdjęciu, kolczyki mają też ciekawą fakturę.
  Dziękuję za zgłoszenie pracy, pozdrawiam i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. super wyszło,
  pozdrawiam i zapraszam na wymiankę, którą organizuję

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze kolczyki decu pamięta się do końca życia. ^^ Witam wśród obserwatorów mojego bloga. Strasznie mi miło Cię gościć. =)

  OdpowiedzUsuń